Par mani

piektdiena, 2013. gada 25. janvāris

8 & 3

Tik veci tagad ir mani mīlulīši :)
Ballītes nosvinētas, dāvanas izsaiņotas.
Maza atskaitīte kā mums gāja.


Aktivitātes sākās ārā, ar orientēšanās piesitienu. Bērniem pēc norādēm bija jāatrod nākamie kontrolpunkti, kur bija nākamās norādes un dažādi atjautības un fiziskie uzdevumi. Bērni bija tik ļoti iekarsuši, ka pēc nākamajām norādēm tika veikti īsti sprinta pārskrējieni un es ar savu fotokameru to visu varēju fiksēt tikai no attāluma. 


Katrā kontrolpunktā vēl bez uzdevumiem bija maza paciņa ar gardumiem meža zvēriņiem, ar kuries finišā tika izrotāta eglīte.


Un pašās beigās īsta kulminācija - desiņu cepšana ugunskurā, un "hotdogu" gatavošana. Puikas bija stāva sajūsmā. 


Kad āra atrakcijas bija beigušās, spēles un atrakcijas turpinājās mājās.


Jubilāri protams tika mesti gaisā.


Viesi varēja mieloties pie svētku galda.


Un protams tortes. Savai mazajai trīsgadniecei pagatavoju princeškūku. Svārku vietā skudrupūznis, kas izdekorēts ar baltās un brūnās šokolādes glazūrām un pa virsu uzkaisītas zaļas kokosskaidiņas.


Dēliņam gardā kūka - grāfa pilsdrupas.


Ballītēm par godu tika izdekorēta arī māja. Pa visu istabu bija izvilkta karodziņu virtene.

1 komentārs:

Baiba Vigule teica...

Wow, cik Tu čakla!!! Tik daudz ko biji sagatavojusi. Visādas spēles, interesantas uzkodas, kas bērniem, šķiet, gāja pie sirds (man tas tulpju pušķis īpaši patika, bet bērniem laikam pica un pelmeņi, ja pareizi sapratu), rotājumi utt. Bet, ja jau svētki vienā laikā, tad var iepriekš drusku paplānot un sakopot visus svētkus uz vienu pasākumu gadā.