Par mani

piektdiena, 2011. gada 17. jūnijs

Ātrās kleitiņas

Nu jau kādu laiku man ir jauna un feina šujmašīna un jau kādu laiku jau mēģinu ar to darboties. Protams cik nu protu un māku, un bieži jau arī sanāk kā sanāk, bet es par to nebēdaju, nebija man mērķis kļūt par šuvēju Nr1. Latvijā, bet gan likt lietā savu vēlmi būt praktiskai mammai un atvieglot savu dzīvi. Pagaidām pārsvarā vēl tikai pāršuju apģērbu bērniem, šuju rotaļlietas, vai kādus sīkus darbiņus, bet arī tam visam ir kāds labums un ieguvums - uz veikalu šopinga ir jāiet aizvien retāk, jo tik daudz ko var atjaunot un pārtaisīt.

Šodien atrādu pirmās trīs pārtaisītās kleitiņas, kas tapa uzreiz pēs šūjmašinas iegādes. Karstajā laikā vajadzēja uzreiz vairākas kleitiņas ar ko meitiņai iet uz bērnudārzu. Tā kā kleitu šūšanā stipra vēl nejutos izmantoju reciklēšanas metodi un pārtaisīju par mazu palikušoos apģērbu gabalus par jauniem.
Pagājušās vasaras body košās krāsās ar lauviņas zīmējumu - nogriezu apakšu un piešuvu dzeltenu kokvilnas audumu bruncīšu vietā un kleitiņa gatava
Šai kleitiņai vēsture stipri līdzīga. Šim man likās kakla daļa pārāk drūma tāpēc uzcepu puķīti no tā paša auduma no kā bruncīši un arī kleitiņa gatava.  

Šī pagajušo vasar bija īpaši mīļa un ērta kleitiņa, tāpēc piešuvu apakšā vienu volānu no līdzīgas krāsas vasarīga auduma un kleitiņa gatava. Un mugurā izskatās teišām ļoti labi.

Man ilgu laiku bija problēmas ar fotoaparātu, kaut kā negribēja klausīt, tāpēc dažas bildītes ir ar telefonu fotografētas, tās ir arī nekvalitatīvakas. Tāpēc nav arī mugurā meitiņai safotografētas, bet kā būs tā pievienošu.

Lai silta un radoša nedēļas nogale.

5 komentāri:

Aija Elliņa teica...

Man jau patīk šie drēbēm piešķirtie otri mūži! :) Ļoti jaukas kleitiņas sanākušas!

Madara teica...

man ar tīk šie pārveidotie darbiņi :)

Lenyy teica...

Paldies meitenes, tāds prieks, ka vēl kādam patīk. Nu Jūs esam mani lielākie motivātori.

Daiga teica...

Man liekas šie darbiņi tik pašsasprotami, ka žēl māmiņas, kuras tērējas uz jaunām drēbēm, jo dažādu iemeslu dēļ nevar paildzināt mūžu vecām kvalitatīvām mantiņām. Malacis!
Jauks rezultāts!

Irēna teica...

Burvīgi pārvērtību varianti!